Разделы:

дорога

Новости

«На дороги в Чернівецькій області виділили мізерну суму» — Іван Рибак

122

20:32, 16 Март 2016

Народний депутат України Іван Рибак на сесії обласної ради розкритикував Уряд за те, що на дороги в Чернівецькій області виділили мізерну суму Іван Рибак заявив, що голова Чернівецької ОДА на одному з місцевих телеканалів розповів, що за кошти державного бюджету будуть відремонтовані дороги: Хотин-Чернівці, Тернопіль-Чернівці, Чернівці-Порубне, дорога на Путилу і ще низка інших.

Але, запевняє Іван Рибак, ситуація не така оптимістична. Далі цитуємо: «Враховуючи любов Голови нашого уряду до Буковини, вчора на позаплановому засідання кабінету міністрів було прийнято розпорядження, що на всю Чернівецьку область, на всі дороги державного значення було виділено з 20 мільярдів бюджетних грошей тільки 34 мільйони, що в десятки разів нижче, ніж в середньому по Україні.

Так, нам будуть казати, що ми маємо експериментальні гроші від перевиконання митниці, але Львівська область, яка також має гроші митниці, отримала 265 мільйонів гривень на дороги державного значення, в тому числі 150 мільйонів гривень на дороги місцевого значення. А ми маємо 34 мільйони – а це 265 метрів мосту через річку Дністер та 9 кілометрів дороги з Чернівців на Заставну. На дороги місцевого значення у Чернівцях з державного бюджету нічого не виділяється»

Джерело: АСС

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...