Разделы:

Дорога чернівці-путила

інфраструктура

На ремонт доріг на Буковині виділено 52 мільйони, — Олександр Фищук

745

10:20, 25 Май 2016

На утримання та обслуговування доріг, в тому числі і ямковий ремонт Чернівецькій області виділено 52 млн. грн.Фищук Про це сказав голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук у програмі «Час Змін».

Продовжуючи тему ремонту доріг в області, ведуча програми поцікавилася як реалізується експеримент щодо використання платежів від перевиконання митних зборів на ремонт доріг. Олександр Фищук наголосив, що бюрократична процедура затягує можливість отримання коштів від експерименту та початок ремонту доріг.

«Під час останньої селекторної наради я звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо сприяння у вирішенні проблемного питання. Окрім Чернівецької, експеримент проводиться ще у чотирьох областях: Одеській, Волинській та Львівській. І якщо одна з них неправильно подала документи, то це впливає на отримання коштів у всіх областях, де проводиться експеримент, — зазначив губернатор.

До слова, кошти можуть спрямовуватися лише на ремонт доріг державного значення. Визначено перелік автомобільних маршрутів, які будуть ремонтуватися. Це дорога від Чернівців до міжнародного пункту пропуску «Порубне», дорога від Чернівців до Хотина, м. Чернівці – м. Заліщики Тернопільської області, м. Чернівці – м. Снятин Івано-Франківської області, Чернівці-Вижниця-Путила».

Олександр Фищук закликав громадськість контролювати якість виконання ремонтних робіт і при виявленні порушень інформувати органи влади.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...