Разделы:

Новости

Народжені у рік Мавпи діти ростуть спритними і допитливими

170

11:43, 2 Январь 2016

2016 рік буде непростим, але багатим на подарунки. Про це розповів столичний астролог Віктор Давидов.

«За китайським календарем рік Червоної Вогняної Мавпи настане 8 лютого 2016 року і триватиме до 28 січня 2017-го, — говорить Віктор. — Мавпа – тварина капризна, у будь-який момент може викинути коник».

Астролог радить не засмучуватися, якщо річ, яку хотіли придбати ви, купив хтось інший.

«Будьте впевнені у тому, що все робиться до кращого, — каже Віктор. – Комусь, наприклад, пощастить придбати дім за ціною квартири. Важко буде протистояти змінам, які щодня відбуватимуться у вашому житті. Пливти проти течії зважаться одиниці, але навряд чи залишаться задоволені своїм вибором. Це час для спостережень, а не випробувань».
За словами Давидова, рік буде вдалим для сімейних пар.

«Подружжя переживуть 2016 рік спокійніше, бо зможуть підтримати один одного у скрутні моменти, — пояснює астролог. — Самотні попадатимуть у любовні пастки. Розчарує роман з іноземцем і знайомство у соцмережі. Не пускайте у своє життя хитрих і підступних людей».

Народжені у рік Мавпи діти ростуть спритними і допитливими.
«Народжені у рік мавпи діти будуть охочі до науки. Їм легко даватимуться точні науки, не матимуть проблем із працевлаштуванням. Серед них будуть актори і програмісти, лікарі і топ-менеджери. Оточуючі вважатимуть їх улюбленцями долі», — говорить Давидов.

Джерело: Чернівецький промінь

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...