Разделы:

Bez-imeni-165

Новости

Найнезвичайніші і найгарніші квіти в Україні в Чернівцях

60

20:20, 26 Февраль 2016

Сайт IGotoWorld.com підготував добірку про найнезвичайніші і найгарніші квіти в Україні та про те, де їх шукати.
Буковині також є чим порадувати любителів незвичного цвітіння. Тут, зокрема, можна побачити розквітлий шафран та ніжні сакури.

Шафран Гейфеля11_700x467Ця тендітна квітка зазвичай асоціюється у нас з полонинами, горами, які, здається, височіють під самим небом. Так і є. Шафран Гейфеля, ще його називають «крокус», полюбляє зростати на височині. Ще сніг не зійшов, а ця маленька фіолетова квіточка уже простягає свої пелюстки до сонця. Шафран теж внесений до Червоної книги України, тому рвати його не можна. А якщо порушите заборону, то будьте готові заплатити по 62 гривні за кожну квітку! Ростуть крокуси на горі Драгобрат, на Чорногорі.

Якщо підніматися високо в гори вам не хочеться, то ці квіти можна побачити у селі Колочава, що на Міжгірщині. Також є крокуси у заповіднику «Медобори» та Вижницькому нацпарку.  Побачити найгарніші квіти Карпат можна в березні – на початку квітня.

Сакури22_700x467 Як не дивно, але це дерево, родом із Японії, досить добре прижилося на території України. У деяких містах є навіть цілі алеї сакур. Масово висаджувати японську вишню у Мукачеві почали у 2009 році. За ним «підтягнувся» і Ужгород, адже було помітно, що цим теплолюбивим деревам сподобався клімат Закарпаття. Ось уже кілька років поспіль в обласному центрі організовують святкування «Сакура-фест». Припадає він на травневі свята. У цей час до Закарпаття, щоб глянути на рожеві дерева, приїздить велика кількість туристів. Також популярністю сакури користуються у Києві та Чернівцях. У цих містах японську вишню можна побачити у Ботанічному саду Чернівецького національного університету  та у київському парку «Кіото». До слова, алея сакур у столичному парку – найдовша у Європі (майже 1 кілометр). І висадили її за участі самих японців.

Тюльпани33_700x467

Уже давно місцем, яке славиться своїми тюльпанами, є Кіровоградський дендропарк.  2015 року там зацвіло 2 мільйони цих весняних квітів. Цілі алеї різнокольорових тюльпанів просто заворожують!  Та з’явилося місце, яке може скласти конкуренцію дендропарку. Цілі поля тюльпанів розкинулися у Мамаївцях, що на Буковині. Минулого року на тюльпановому полі цвіло 60 різновидів цієї квітки. А якщо наприкінці квітня чи на початку травня ви проїздитимете дорогою Львів – Самбір, то дивіться по боках. Біля села Луки щовесни зацвітають чорні тюльпани! Друга назва – рябчик шаховий. Квітку занесено до Червоної книги України.

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...