Разделы:

Святослав Кондратів

Дозвілля

Найромантичніший концерт осені у Чернівцях

663

15:09, 11 Сентябрь 2017

Вже 27 вересня вперше до Чернівецької обласної філармонії завітає скрипаль Святослав Кондратів з власним ексклюзивним проектом «Світ очима скрипаля».

Результат пошуку зображень за запитом "святослав кондратів"

Впродовж вечора Маестро запропонує вам свої композиції, які він створює надихаючись своїми подорожами світом. Музичні відео, які знімає скрипаль, набирають сотні тисяч переглядів в Інтернеті, тисячі вподобань, поширень та схвальних коментарів.

Святослав Кондратів — відомий український скрипаль, який працює в жанрі pop-violin, і саме у цьому жанрі його називають першою скрипкою України! До Чернівців він завітає разом зі своєю командою, бендом, де кожен музикант – не тільки професіонал найвищого ґатунку, а й окрема харизматична особистість.

Скрипку вже давно називають Королевою музики, але переконатися в цьому тепер зможе кожен, хто завітає на цей найромантичніший вечір. Композиції, з яких складена програма концерту, не залишать байдужими нікого, бо в них буде все, і шалена експресія, і бурхливий драматизм, і п’янка лірика. Але не чекайте, що Маестро вийде на сцену в смокінгу та метелику. Стиль Святослава Кондратіва – сучасність та максимальна зручність, тому і музика скрипаля така доступна і зрозуміла!

Тож, ви матимете чудову нагоду наживо відчути силу інструментальної музики, яка вже давно підкорює світові сцени.
Не пропустіть! 27 вересня о 18:30 в Чернівецькій обласній філармонії – стильний, сучасний та харизматичний Святослав Кондратів з проектом «Світ очима скрипаля»!

Квитки в касі Філармонії, пл..Філармонії, 10 та у музичному магазині «Ремікс», вул. Українська, 3, а також на сайтах Concert.ua https://www.concert.ua/ua/booking/svjatoslav-kondrativ-chernovtsy kasa.in.ua https://kasa.in.ua/svatoslav-kondrativ-%22svit-ocima-skripala%222709

 Загрузка...

Читайте также

Загрузка...