Разделы:

sigvei g

Місто

Неординарний відпочинок у Чернівцях

366

13:33, 6 Май 2016

Катання на сігвеях: екологічно, активно та цікавоsigveiЗ приходом літньої пори усе менше хочеться нудитись в тролейбусі чи маршрутці, а більше – погуляти на свіжому повітрі. Однак якщо пункт призначення знаходиться за кілька кілометрів, то піша прогулянка не така й вдала ідея.

Що ж робити в такому випадку? Ледь не кожен чернівчанин встиг помітити сігвеї, дитячі веломобілі та гіроскутери на Соборній площі. Для довгих прогулянок у нашому місті вони поки не пристосовані й кататися можна тільки по 5-10 хвилин, але хтозна чи не є часом ці дивні приладдя – рухом майбутнього?

Той, хто спробував покататися на сігвеї однозначно відчує, що керувати ним не так складно, а пересуватися – одне задоволення. Дозвіл на розміщення тимчасового пункту прокату на цих засобах надав виконавчий комітет міськради, аби пропагувати екологічний електротранспорт.

Варто зауважити, що пунктами прокату такого транспорту будуть площі: Соборна, Центральна та Філармонії. Дозвіл на розміщення цих пунктів наданий протягом року.

Катання на екологічному транспорті доволі недешеве. 10 хвилин на сігвеї обійдеться в 60 гривень, однак і настрій від того покращиться в сотні разів. Тому спробувати бодай раз варто.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...