Разделы:

Новости

«Ніч рекламожерів» у Чернівцях: як це було?

494

16:19, 12 Декабрь 2015

Майже кожна людина світу втомилась від буденної реклами, яку показують на телеекранах, Інтернеті та просто у транспорті.

Попри це француз Жан Марі Бурсіко із раннього дитинства і донині колекціонує найкращі відеоролики реклами світу. Щороку він обирає кількасот найкращих зі своєї колекції, яку потім показують у більше 40-ка країнах світу.«Ніч рекламожерів» — саме таку назву має це грандіозне шоу, яке не оминуло і місто Чернівці, де місцеві мешканці вже третій раз мали змогу посмакувати найкращою рекламою, яку не можна знайти більше ніде за такою впорядкованістю.

Координатор «Ночі рекламожерів» у Чернівцях Юлія Пожарук розповіла, ніч з12 на 13 грудня була розділена на три етапи, під час яких показували рекламу, а у проміжках глядач мав змогу випити кави, посмакувати солодощами та зробити фото.
Відвідувачка заходу Ірина Шородок каже, що ніколи не могла подумати, що перегляд реклами може бути таким цікавим та корисним. «Дивно, але попри те, що це все свято так довго відбувалося, я хотіла смакувати цією рекламою. Найбільше сподобалась реклама соціального напрямку, де наприклад показано, що не варто воювати, де показують про здоровий спосіб життя, виховання дитини», — ділиться враженнями Ірина.

Насамкінець, серед найстійкіших глядачів, котрі досиділи до 3 години ранку, відбувся головний розіграш свята – планшета марки Apple, переможцем цього року став глядач під номером 530.

P4vDsRlnPkA_700x467 A4UPTI0f_8s_700x467 CB2F-FaH22U_700x467 KrqsPpImeHk_700x467 MKrltYMnTQI_700x467

Джерело: CHV.TV

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...