Разделы:

Дозвілля

Нічні Чернівці

1290

19:53, 8 Октябрь 2015

Чернівці прекрасні завжди, але у нічний період часу краса міста стає по-особливому фантастична. Чи Ви хоча б раз бачили Чернівці в сутінках? Не пошкодуйте одного вечора для пізньої прогулянки. Вишукана архітектура, освітлена навколо ліхтарями — відразу стає зрозуміло, чому місто Чернівці стало домівкою та джерелом натхнення стількох поетів, художників та музикантів.

Будинок корабель

Дім оповитий легендою, форма якого нагадує корабель. Його розташування на розі двох вулиць вночі набуває особливого шарму. Практично пусті вулиці, чисте, нічне повітря — враження, що зараз от-от почуєш шум хвиль.Будинок-корабель, ЧернівціПлоща Пресвятої Марії

Площа Пресвятої Марії, мабуть, найромантичніше місце Чернівців. Вночі воно не втрачає цієї властивості. Якщо не знаєте, де призначити побачення — нічна площа Пресвятої Марії саме те місце, яке зробить вечір незабутнім.1444905644_22

Вулиця ім. Ольги Кобилянської

Тут слова зайві, це просто потрібно побачити. Старовинна бруківка, лавочки, ліхтарі на кожному будинку, що освітлюють усю вулицю і де-не-де люди.  Вулиця ім. Ольги Кобилянської — безперечно прекрасна.

Вулиця Ольги Кобилянської

ogo.ua

Театральна площа
Будівля зеленого кольору, оточена квітами та деревами. Місце, направду, чудове. Більше того,  Чернівці мають магічну властивість, якою б вуличкою Ви не блукали — все одно вийдете  на Театральну площу, яка так і притягує до себе.

Театр імені Ольги Кобилянської

blog.meta.ua

Центральна площа

Блакитна ратуша вдень ніби з’єднується із небом, а вночі вона настільки прекрасно освітлюється, що виглядає, немовби із казки. Дивлячись на Центрально площу у сутінках, розумієш, які ж Чернівці красиві.

Центральна площа

u150055.contest.in.ua

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

Резиденція ЧНУ і тут не оминула нашу підбірку. Позаяк вдень біля воріт резиденції завжди безліч студентів і туристів, дивно, що вночі територія університету — це еталон спокою і затишку. Багатостолітня архітектура, настільки гармонійно доповнює атмосферу міста, що аж дух перехоплює.

cv.vj.ua

cv.vj.ua

Площа Філармонії

Ще одне надзвичайно миле місце для пізньої прогулянки — площа Філармонії. Будівля філармонії, фонтани, споруда колись готелю “Брістоль” — потрапивши сюди пізно ввечері, коли не помітно сучасних вивісок, машин та інших атрибутів 21 століття, створюється враження, що прогулюєшся Чернівцями минулого століття.

cv.vj.ua

cv.vj.ua

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...