Разделы:

ceef62c579b8841c8788aa3793ff23da

Місто

Новим чернівецьким полісменам не вистачає дівчат

608

19:40, 29 Апрель 2016

Чернівецьким копам під час роботи доводиться обшукувати і жінок

polismenyЧернівецькі полісмени розповіли, що прекрасна половина новоутвореного підрозділу не лише займається канцелярською роботою у кабінетах, але й активно виїжджає на патрулювання міста. Мало того, трапляється, що без них не можна обійтися.

— Місія жінок у поліції аналогічна до чоловічої. Дівчата-поліцейскі такі, що можуть заспокоїти кількох середньостатистичних чоловіків. І для них немає жодних виключень у підготовці й роботі — вони володіють зброєю, мають тактичні навички, знають законодавство. У нас повна гендерна рівність, — заявив керівник Патрульної поліції Чернівців Олег Йосипів.

За словами головного патрульного полісмена, серед дівчат у поліції є кандидати у майстри спорту та майстри спорту. Мало того, у представницях прекрасної статі є гостра потреба.

— Так, у нас був випадок, коли співробітникам треба було оглянути жінку. натомість в екіпажі не було дівчини. І довелося викликати інший патруль, — пригадує О. Йосипів. — Згідно з законодавством, обшук підозрюваної особи мають право проводити лише представники тієї ж статі.

Джерело: Чернівецький промінь

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...