Разделы:

Новости

Новонароджених у 2016 році вже виписали з пологових будинків

350

20:33, 4 Январь 2016

У ніч з 31 грудня на перше січня народилося три дівчинки. Щасливих матерів з їхніми малюками лікарі вже виписали додому.

Маленька чернівчанка Емма народилася першого січня в пологовому будинку №2, що на вулиці Рівненській. Це був справжній новорічний сюрприз для батьків.ноВсе відбулося дуже швидко. До того ще встигла з чоловіком підготуватись до Нового року, зробити хатні справи. Ми готували вечерю, прибирали, — розповідає мати Емми Ганна ЮХИМЕЦЬ. — А потім почалися перейми і вже о 6.00 ми викликали швидку. Донечка народилася дуже швидко, близько 8.00.

«Досі Новий рік був для нас просто сімейним святом, а тепер став удвічі сімейним, — зауважує Ганна. — Бо святкуватимемо і День народження донечки, і Новий рік». новУ новонародженої Валерії дев’ятого січня вже будуть хрестини. Батьки дівчинки також не очікували, що вона народиться на Новий рік.

— Не думала, що народжуватиму першого січня. Ми просто непланово приїхали на огляд і нам сказали, що будете народжувати, — розповідає мати Валерії Тетяна ТУРАШ. — Думали, що пологи будуть пізніше.

Одна дитина, а це дівчинка, народилася першого січня в пологовому будинку №1 на вулиці Буковинській. Тут сподіваються, що народження першою в році дівчинки — до миру.

— Наші акушери працюють за графіком. Нерідко випадає чергувати і в новорічну ніч, і на Різдво, — розповідає завідувач акушерського відділення пологового будинку №1 Світлана МАЛАНЧУК. — Цього року були лише одні пологи. І мати, й дитина почуваються добре. Сподіваємося що народження цієї дівчинки — до миру. Та це може стосуватися лише Чернівців. Бо в цілому по країні першим народився хлопчик.

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...