Разделы:

обнова фест

Культура

“ОБНОВА-Фест 2016” у Чернівцях: оприлюднено програму проведення молодіжного етно-духовного фестивалю

1281

15:34, 12 Июнь 2016

Програма проведення молодіжного етнодуховного фестивалю “ОБНОВА – фест 2016”обнова фест

19 червня 2015 р. Б., м. Чернівці, Музей народної архітектури і побуту (вул. Московської Олімпіади, 38-б)

8:00 – 12:00 Реєстрація учасників фестивалю, саунд-чеки гуртів

Фестивальні сцени

12:30-13:30

Молитва за єдність та мир в Україні за участю священників і вірян різних конфесій
Урочисте відкриття за участю організаторів та партнерів фестивалю, духовенства, влади та громадських активістів 12

 

13:30-14:50

«Буковина Заз-бенд»
Гурт «Zion» та спільнота «Благословення» (м. Львів) 12
16:00-16:15 Вечірня молитва за мир в Україні
16:15-22:00
Банси (Роман Демуш)
Яна Сиротюк
Гурт «Територія душі» (м. Львів)
Двері боком (Чернівці)
«Марі Кюрі» (м. Чернівці)
«Монополія» (м. Чернівці)
«Друже музико» (м. Одеса)
«308» (Ужгород)
«Los Colorados» (м. Тернопіль)
«Гуляйгород» (м. Київ)
«Kozak system» (м.Київ)

Простір слова

15:00-17:00

Вуличний університет: дует «Писанка», о.Володимир Боровий, Ганна Скорейко, Богдан Сторощук, Олексій Каспрук, Мирослав Лазарук.

Модератор: Андрій Гречанюк 15

 

17:00-19:00

Літературні читання: Роман Стадник, Христя Венгринюк, Ірина Скрипник, Леся Воронюк, Іванка Стефюк, Ольга Мацо, Аліна Вавринюк, Денис Майданюк, Василь Сливчик, Олександр Федорюк, бард Дмитро Факас, гурт ДіагноzZ.

Модератор: Андрій Тужиков 15

 

Мистецькі дворики

14:00 — 18:00

Обновлянський двір: Альтернативна енергія (Віктор Гищук), Екологічна комісія УГКЦ (о.Назар Мицко), «АнімОтор» (Роман Демуш). 1

Етнозачіски (навчальний центр перукарського мистецтва «Vivat»), аквагрим та розпис хною (ГО «Дорогою життя») 2
Двір буковинської страви (Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ) 3
Традиційні ремесла: ляльки-мотанки (п. Валентина Передерій), художня кераміка (п. Надія Малая ), ручне ткацтво (п. Тетяна Забідовська) 4
Корисні ремесла: авторські листівки (п.Ксенія Прокопець), витинанки (п. Ірина Кирилко) 5
Випалювання по дереву (п. Інесса Флоряк) 6
Сучасні ремесла: шкіряні прикраси (п. Лідія Павлюк), в’язані прикраси (п. Ольга Топиркіна),
виготовлення метелика з українським орнаментом (п. Катерина Бутняк), макраме (п. Інесса Катишева ) 7
Писанкарство та виставка писанок (гурток писанкарства «Воїни світла») 8
Кіно-млин: фільми І.Миколайчука. — презентація документального фільму «Спадок нації» (Л.Воронюк). 9

Пластовий табір: презентація, настільні ігри 10

 

Флеш-моби

13:30 — 19:00

Сіно-фест: великі фігури з сіна, майстер-класи (п. Наталя Бойко, м.Івано-Франківськ) 14

Фестиваль бойових мистецтв: — Змагання зі Street workout та Цивільний корпус полку «Азов», відкриті тренування з панкратіону 16
«Мистецька шіфа»: (Христя Венгринюк та студія живопису «МонмАРТр») 11

Середньовічні забави (регбі, дитячі бої на мечах, перетягування канату) 13 Â

 

22:00-23:00

Вогняна сцена: запалення ватри, виступи формацій «Тіні вогню»(м.Чернівці), «Амбер» (м.Одеса), BerCanA (м.Київ).

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...