Разделы:

Новости

«Одружуємось» заради порятунку немовлят

113

1:48, 8 Февраль 2016

Закоханим парам, друзям і просто знайомим пропонують відчути на собі неповторні емоції, які переживають молодята. Напередодні Дня закоханих, 11 лютого, вони матимуть змогу «одружитись» і присягнути одне одному на вірність в коханні.

Організатори запевняють – професійний ведучий допоможе побороти хвилювання та зробить свято любові веселим та цікавим. Запальна музика, яскраві тематичні декорації та правильний антураж наблизять емоції до справжнього весілля. Спробувати себе в ролі молодого подружжя може будь-хто, навіть друзі чи незнайомці, головне – бажання і хороший настрій.

На потенційних молодят чекатиме безкоштовне шампанське, подарункові обручки, справжній букет нареченої та красива фата. Не обійдеться без першого танцю. Кожна пара отримає іменний диплом, що засвідчуватиме обітниці молодят та стане перлиною в скарбничці сумісних спогадів. Церемонія триватиме близько 10 хвилин на одну пару.

Реєстраційний внесок – 50 грн. з пари. Акцію проводять у рамках благодійного проекту «Врятуй Нове Життя» задля збору коштів на нове обладнання для діток у відділенні паталогії новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Акція відбудеться 11 лютого в ТРЦ «Депот», з 17:00 до 21:00.

Джерело: Чернівецький промінь

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...