Разделы:

olga-freymut

Місто

Ольга Фреймут поділилася враженнями від перебування у Чернівцях

8739

18:03, 28 Октябрь 2016

Ольга Фреймут розповіла, що найбільше її вразило у нашому місті під час перевірок.

Журналістам телеканалу Чернівецький промінь вдалося поспілкуватися Ольгою Фреймут, яка завітала до Чернівців з інспекцією.

Як відомо, з інспекцією до Чернівців знімальна група програми «Новий Інспектор Фреймут» приїхала у четвер, 27 жовтня.

— Приємно знову бути у Чернівцях, і бачити, що місто змінилося. За два дні ми вже встигли перевірити вашу медицину, були у лікарні, де працював Булгаков. Відвідали одну із кращих шкіл міста, перевірили кондитерську. А ще побували у цеху, де роблять весільну випічку, ви ж весільна столиця? — пожартувала пані Ольга. Вражень у мене багато, — додала вона.
Усіх, хто хоче першими почути та побачти результати перевірок, Ольга Фреймут запросила прийти завтра на Центральну площу.
— Запрошую усіх чернівчан на зйомки грандіозного фіналу нового проекту «Новий Інспектор Фреймут. Міста». У суботу, о 13.00, біля мерії, на великому екрані ми покажемо містянам найцікавіші моменти з перевірки Чернівців.

Поділилася Ольга Фреймут й емоціями, які у неї викликає наше місто.

— Я дуже люблю Чернівці, бо для мене – це особиста столиця моди. Коли я була маленькою, ми двічі на рік – на Різдво і перед Пасхою, їздили в Чернівці на закупки: купували одяг, килими, меблі до хати… Для мене це те, що пов’язане з дитинством, — ділиться зіркова журналістка.

— Зараз місто має австрійський вигляд, особливо вулиця Ольги Кобилянської, вона дуже схожа на вулицю, яка веде до собору Святого Стефана у Відні. А ще — у Чернівцях збереглась шляхетність. Це одне із тих міст, яке плекає українську культуру, знає традиції, береже родинні цінності, — розповіла вона.

Відома телеведуча каже, що розчарували дороги.

— Дуже важко добиратися до вашого міста. Коли я їхала в Чернівці, то мене так трусило, ніби злі духи виходили. Треба шось робити з цими дорогами. Також мені прикро, що люди бояться вирішувати проблеми, іноді закриваються від камер, бояться. Раджу чернівчанам не бути людьми подвійних стандартів, — додала О. Фреймут.

— Чернівці дуже пишаюся, що це українське місто, — сказала пані Ольга.

У столиці Буковини знімальна група пробуде ще півтора дні.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...