Разделы:

Віктор Білла

Культура

Органіст грає усім тілом, — Віктор Білла

1982

12:48, 21 Апрель 2016

Віктор Білла, органіст з Чернівців, незважаючи на молодий вік (народився в 1987 році) музикант досить досвідчений. Захоплення музикою почалось ще з дитинства, коли побачивши фото органа у журналі почав збирати відомості про інструмент, а справжня любов прийшла тоді, коли побачив орган “живцем” та купив перший в житті квиток на концерт органної музики, де грав народний артист України Володимир Кошуба. Вийшовши із залу, сумнівів в тому що це стане справою всього життя, вже не було!Віктор Білла

Від акордеона до органа 

Навчання музиці почалось з гри на акордеоні, подарованому Віктору батьком, який і був його першим вчителем. Важко уявити, як закінчивши музичну школу та училище по класу акордеона, вже в дорослому віці освоїти новий музичний інструмент, ще й такий складний як орган. Та багатогодинні заняття, цікавість та нополеглевіть зробили свою справу. Вже в 2002 році юний музикант вступив до Київської консерваторії в спеціалізований клас органа, єдиний в Україні.

Музика, що створила сім’ю

Навчаючись в консерваторії музикант знайшов свою долю, дружину Юлію. Як розповідає музикант, вчились молоді люди на різних відділах, а стосунки зав’язались зі слів: “Давай зіграємо разом”.  З того часу гра Віктора та лірико-колоратурне сопрано Юлії прекрасно доповнюють один одного!

“Хоча сиджу до глядачів спиною, завжди бачу їх” — Віктор Білла

На кожному концерті глядач завжди тонко відчуває настрої та переживання музиканта. Всі ми люди і поганий настрій буває в кожного з нас, та все це повинно залишатись за межеми залу. В цьому чітко переконаний і Віктор. “Одні музиканти чують музику в собі, інші бачать себе в музиці. І цього не приховаєш.” — говорить органіст.

Сідаючи за інструмент він відчуває підтримку глядача, бачить сяючі очі аудиторії та завжди запевняє, що музика зцілює та надихає.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...