Разделы:

Дозвілля

Осінній маршрут Чернівців

1173

14:39, 27 Октябрь 2015

І хоча восени часто дощова погода, вам необхідно встигнути насолодитись осінню. Це пора року створена саме для прогулянок. Чернівці по-особливому прекрасні в осінній сезон. Місто наповнюється фантастичною атмосферою, саме тому прогулянка Чернівцями стане для вас прекрасним відпочинком. Ми склали для Вас осінній маршрут, який зробить ваш день чудовим. Єдине правило під час прогулянки — відчути себе туристом бодай на один день, навіть якщо Ви прожили у Чернівцях все життя. Чому? Бо лише так Ви зумієте відкрити для себе місто по-новому.

Прогулянку неодмінно починайте із Центральної площі, адже це самісінькій центр Чернівців, з якого можна продовжити свою подорож у будь-якому керунку.

1.vidido.ua

1.vidido.ua

Рекомендуємо Вам не зволікати і попрямувати до центрального корпусу Чернівецького національного університету, однак не просто подивитись на колишню Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, як на старовинну споруду, де-не-де оточену деревами жовтого відтінку, а відразу направитись до ботанічного саду, що знаходиться позаду центрального корпусу №5. Ви знали, що більшість студентів, які навчаються у інших ВНЗ Чернівців практично не були там або ж були лише раз? І даремно, вони багато втрачають. В осінню пору університетський сад — це рай для тих, хто хоче гармонійного, душевного відпочинку, а ще це улюблене місце для любителів фотографуватись. Більше того, якщо Ви прихопите із собою покривало і гарячий чай, то зможете зручно розміститись на території саду і  почитати книгу в оточені опалого листя. А можна просто спостерігати за дивовижною красою.

tvplaneta.ru

tvplaneta.ru

Неподалік ботанічного саду є ще парк ім. Ю. Федьковича. Він знаходиться на вулиці Й. Главки, 20. Неймовірно красивий та неодмінно вартий, щоб його побачити саме осінню.

tvplaneta.ru

tvplaneta.ru

Після цього рекомендуємо Вам прогулятись вздовж вулиці Лесі Українки, попри бібліотеку ЧНУ, таким чином Ви опинитесь на Театральній площі, де є безліч чудових місць із смачною кавою. Після того, як Ви трішки відігрієтесь,  у Вас з’являться сили попрямувати до парку ім. Т. Шевченка. Тут Ви зможете побачити атракціони, які допрацьовують останні дні чи просто пройтись стежками, шуркаючи ногами в листі.

gr-czernowitz.livejournal.com

gr-czernowitz.livejournal.com

Далі прямуйте до Турецької площі. Там відкриються надзвичайні краєвиди Чернівців. Пам’ятник велосипеду чи оповита легендами криниця — все це прекрасно доповнює площу.

iloveukraine.com.ua

iloveukraine.com.ua

Довго там не затримуйтесь, адже необхідно ще встигнути побачити так багато цікавого. Наприклад, колись Панську, а нині Кобилянську вулицю. Якщо Ви прямуєте цим маршрутом, в момент коли Ви потрапите туди, ви зголоднієте. Саме на Кобилянській Ви зможе поїсти у кращих закладах міста. Тут є все: і ресторани з українськими національними стравами, і затишні кав’ярні із смачнющими тістечками, і італійська піца, і румунські частування, навіть японські суші. Більше того, практично кожного дня на найкрасивішій вулиці міста можна зустріти чимало музикантів, які доповнять Ваш вечір незабутніми враженнями.

gr-czernowitz.livejournal.com

gr-czernowitz.livejournal.com

Ми впевнені, після такої насиченої прогулянки, Ви будете дуже втомлені, однак не менш щасливі.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...