Разделы:

Чернівці

Новости

Парковки у Чернівцях мають належати комунальному підприємству, — О. Каспрук

110

12:03, 21 Апрель 2016

Парковки у Чернівцях мають належати комунальному підприємству. А місто потрібно розділити на зони для паркування. Такий напрям розвитку системи паркування обговорили в Чернівцях.парковка

Вчора, 20 квітня 2016 року, в культурно-мистецькому центрі «Literatur Cafe» відбулась зустріч представників влади та громадськості.

– Варто відновити практику, коли парковки належали комунальному підприємству, – зазначив міський голова Чернівців Олексій Каспрук. – Це підприємство має обслуговувати їх у центрі міста. Ми розуміємо, що треба зонувати місто, бо є перенасичені ділянки, а є більш доступні для паркування. Також треба буде змінювати і правила благоустрою, і інші інструменти. Міська рада відкрита до пропопозицій і обговорення. Бо варіантів дуже багато. У багатьох містах система паркування розвивається індивідуально. Тому нам треба вибрати свій чернівецький шлях.

У мерії вважають, що з появою у місті патрульної поліції ситуація дещо змінилася. Адже раніше говорити про розвиток місць для паркування, коли можна було безкарно залишити машину на газоні, тротуарі, було беззмістовно. Тому система паркування розвивалася хаотично.

— У нас є бачення про те, що муніципалітет має мати більший вплив на парковки, а не роздавати ділянки в управління приватним структурам. Ми готові стати учасниками цього процесу і, власне кажучи, нам цікаво почути можливі варіанти розвитку системи паркування. І куди рухатися, — зазначив мер.

Джерело: Від і До

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...