Разделы:

поліція

Місто

Патрульна поліція Чернівців, застосовуючи спецзасоби, затримала депутата міської ради Володимира Бешлея

1952

14:04, 6 Октябрь 2016

Депутата Бешлея протримали кілька годин у Першотравневому райвідділку і відпустили.
Інцидент виник поблизу готелю «Київ» по вул. Головній.депутата чернівецької міської ради володимира бещлея затримала поліція

Як повідомляє «Чернівецький промінь», спершу патрульні зупинившись поряд із автомобілем керівника фракції Рідне Місто у міській раді Василя Продана, зробили зауваження та попросили перепаркуватися, а коли той одразу виконав вимогу, слідом вже інший екіпаж зупинив авто буквально за 100 метрів. Поліцейські заявили, що Василь Продан нетверезий, той погодився пройти алкотестер. Аби з’ясувати, чи вживав депутат алкоголь, знадобилося аж чотири екіпажі патрульної поліції.
За інформації видання, поліцейські перешкоджали журналістам проводити зйомки інциденту. А пaтpyльний Владислав Дикий нaвіть штовхнув і опepaтора, і жypналicта. Після цього дeпyтат Володимир Бешлей застyпився за представників преси, після чогo, йому «зaлaмали руки, надягли кайданки, а згодом відвезли до Пepшотравнeвого вiддiлу пoліцiї.

Протримавши кілька годин, Володимира Бешлея відпустили, не висунувши жодних звинувачень. Що ж до Василя Продана, то алкотестер показав, що він був тверезим.

Депутат Продан зауважив, що патрульні поліцейські вже неодноразово за останні декілька місяців зупиняли його авто і щоразу намагалися безпідставно приписати йому вчинення правопорушень.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...