Разделы:

Без имени-1

Новости

Пішохідних вулиць в Чернівцях має бути більше

241

20:03, 23 Март 2016

На сайті Чернівецької міської ради з’явилась петиція щодо збільшення пішохідних вулиць у Чернівцях.
«Пропоную до розгляду першу петицію щодо частини вулиці Гакмана (район скверика на Соборній площі), яку пропоную зробити повністю пішохідною вулицею, а точніше — «Про перекриття руху транспортних засобів на вул.Гакмана,1-3», фактично роблячи шматочок вулиці Гакмана пішохідною, на кшалт рішення виконавчого комітету Чернівецької міськради від 16.07.2002 №229/6 «Про перекриття руху транспортних засобів по вул.Кобилянської», цим самим роблячи місто більш туристично привабливим.
Цей шматок вулиці цікавий тим, що з вулиці Головної стоїть знак «Рух заборонено» (Забороняється рух усіх транспортних засобів), а з іншої — «Зупинку заборонено» (Забороняються зупинка і стоянка транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу))…» — ідеться у зверненні. 
Автор петиції також пропонує зробити цю ділянку міста не зупинкою для транспортних авто, а привабливою туристичною частиною міста з естетичними, попередньо узгодженими, літніми майданчиками. На його думку, пішохідний оазис в центрі міста надасть привабливості Чернівцям.
Наразі петицію підтримали 48 чернівчан. Дата завершення збору підписів — 20 квітня. Автор петиції: Ігор Соломон.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...