Разделы:

Новости

Після реконструкції аеропорт в Чернівцях працюватиме

3806

20:25, 25 Январь 2016

Сьогодні прийняте стратегічно важливе рішення про реконструкцію та функціонування Чернівецького аеропорту.

Міський голова Олексій Каспрук провів ряд переговорів з директорами вітчизняних та іноземних авіаліній з метою розробки плану щодо реконструкції міського аеропорту.

У сучасному світі, де пріоритетом є економія часу, а інтернаціональні ділові зустрічі вимірюються не кілометрами, радше годинами в дорозі, так важливо якісне сполучення. Саме тому для нашого міста питання аеропорту є фундаментом його економічного, культурного та туристичного збагачення.

Відомо, що в минулому році аеропорт краю прийняв 120 літаків. Ця цифра є порівняно не великою, але на сьогодні, з новими ідеями та розробками кількість авіапольотів може суттєво збільшитися.

Директор «асоціації аеропортів України» повідомляє, що на сьогоднішній день такі потужні аеропорти як Київський, Харківський, Львівський вже отримали належне забезпечення, то ж на разі асоціація схиляється до опікування саме регіональними аеропортами.

Оцінивши попередньо на сьогоднішньому форумі стан та можливості аеропорту в Чернівцях, було спрогнозовано його майбутні перспективи при інвестуванні та успішній реконструкції: так на рік передбачається 1200 пасажирів та 400 мільйонів гривень до обласного бюджету ( інвестиції, нові робочі місця, туризм).

Директор турецької авіаційної компанії Мустафа Хакан Ялмаз поділився своїми припущеннями щодо перпектив сполучення «Чернівці — Стамбул», попередньо зазначивши, що турецька авіакомпанія співпрацює на разі з 6 — ма українськими містами: « Дане сполучення матиме позитивний вплив на регіон, дасть можливість не тільки відвідати Стамбул, а й відкриє напрям на 113 країн світу», — аргументує Мустафа Ялмаз.

На брифінгу виступив і директор аеропорту в Сучаві та зазначив, що співпраця між аеропртами в жодному випадку не несе елементів конкурентності, а є зразком стратегічного партнерства.

Наразі здійснюються всі необхідні заходи, щоб найближчим часом забепечити переліт регулярних та чорпперних рейсів.

Джерело: 0372

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...