Разделы:

Фон_піцерія на заньковецької

Промо

Піцерія на Заньковецької, 5: кращі традиції італійської кухні

2034

15:37, 5 Июль 2017

На цій вулиці незалежно від дня тижня, пори року та навіть погоди завжди панує аромат свіжоспеченої піци на дровах. Її дивовижний запах разом із вишуканим смаком і приємним хрускотом скоринки манять зайти навіть тих, хто почуває себе ситим.

4

Славнозвісна “Маргарита”, улюблені “Чотири сири”, особлива “Кальцоне”… Піцерія на Заньковецької, 5 дарує чернівчанам неповторний смак Італії, готуючи піцу в кращих традиціях кухні цієї країни. А українська гостинність разом із буковинською привітністю роблять цей заклад особливим.

3“Таки так, ми нищимо буковинські ліси, зате готуємо найкращу піцу на дровах”, – посміхаючись, зізнається власник закладу Андрій Клипач. І додає: “Особливо тішить той факт, що італійці, приїжджаючи до Чернівців, часто смакують у нас піцу і кажуть, що вона – не гірше італійської”.

Заклад працює вже більше 7 років. “За цей час до нас завітало чимало буковинців. Є сім’ї, чиї діти виросли у нас на очах, і ми знаємо усі їхні улюблені страви, продукти, на які у діток може бути алергія, і навіть можемо вгадати, що вони замовлять”, – розповідає власник закладу.

BVk3B4m7q2Y

“Я завжди розповідаю такі історії новим працівникам. Адже головне – сімейні цінності та людські якості. Персонал має проявляти особливу увагу до кожного відвідувача, а не думати про те, скільки клієнт може залишити на чай”, – продовжує він.

Zpg5-yUhepI

Піцерія на Заньковецької, 5 – універсальний заклад на щодень та вихідний, який радує широким асортиментом страв та напоїв, демократичними цінами, приємним особлуговуванням, зручним розташуванням у самісінькому серці Чернівців, а ще – безкоштовною доставкою по центру міста.

1

Тут можна швидко поснідати та випити кави, якщо з самісінького ранку Ви куди-небудь поспішаєте, пообідати у компанії колег, якщо не звикли носити їжу з собою на роботу у харчових контейнерах, а також провести вечір у колі сім’ї, якщо раптом захотілося апетитних страв та затишної атмосфери.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...