Разделы:

газ для населення

Півтисячі буковинців протестуватимуть під стінами Кабміну та Верховної Ради

458

12:20, 4 Июль 2016

Представники області приєднаються до Всеукраїнського маршу протесту проти тарифів на газ і послуги ЖКГкомунальні послуги

У середу, 6 липня, у Києві відбудеться Всеукраїнський марш протесту і пікетування Кабміну та Верховної Ради України в зв’язку із шоковим підвищенням цін на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги.

— Його організатором є Федерація профспілок України, тому у Марші візьмуть участь представники профспілок із усіх регіонів, — каже голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Шкварковський. – Від нашої області до столиці вирушить біля півтисячі членів профспілок. Це – представники усіх галузей народного господарства області, підприємств і установ різної форми власності, зокрема, працівники наших найбільших промислових підприємств «Машзаводу», «Трембіти», «Арніки», працівники освіти, медицини, аграрії тощо. Колоною з близько десятка автобусів завтра ввечері плануємо виїхати на Київ.

За словами В. Шкварковського, попередньо у колективах було проведено збір підписів проти підвищення тарифів на газ і послуги ЖКГ. Всього в області їх зібрали більше 12 тисяч, що складає майже 10% від числа членів профспілок Буковини. З ящичків із цими підписами, які привезуть до Києва представники всіх регіонів України, учасники Маршу вибудують перед Кабміном, а потім перед Верховною Радою символічну стіну, якою влада відгородилася від проблем людей

– Перед Кабінетом Міністрів і Верховною Радою будемо висувати дві вимоги, – коментує В. Шкварковський. – Це – відміна постанови про підвищення ціни на газ до 6,879 грн. за куб. м, а друга, якщо постанову все ж залишать у силі, то вимагаємо підвищення зарплат, аби люди були спроможні платити. Навіть за підрахунком Мінсоцполітики, розмір мінімальної заробітної плати сьогодні має складати не 1450 грн., а 2819 грн. То якщо урядовці самі це усвідомлюють, навіщо гноблять народ?! Який резон збільшувати кількість отримувачів субсидії з 4,5 млн. сімей до 9 млн., тобто ставити на межу виживання фактично кожну?! Тому Федерація профспілок налаштована рішуче відстоювати права людей, вдаючись до всіх дозволених законом заходів протесту.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...