Разделы:

ploshcha Marii general

Місто

Площа Пресвятої Марії у Чернівцях в жахливому стані

354

11:08, 28 Апрель 2016

Депутат міської ради Сергій Греков звернувся до колег з пропозицією подбати про ті площі та райони міста, які часто відвідують туристи, але які мають не найкращий вигляд. Зокрема, він пропонує впорядкувати площу Пресвятої Марії. ploshcha MariiЗа його словами, відгуки гостей міста про цю площу іноді просто неприємні.

— Сходи до Турецького мосту у жахливому стані – плити валяються під ними, деякі ледве тримаються. Резервуари води перетворилися на смітники, вода зеленого кольору, має неприємний сморід. Мармурові чи гранітні плити, які оконтурюють ці резервуари, відбиті і розбиті, — каже депутат міської ради.

— Квітковий годинник має жалюгідний вигляд, він  зовсім не квітковий, а трав’яний. Сама криниця обписана різними посланнями, номерами телефонів, графіками. Неприємне враження справляє закинуте будівництво готелю, обгороджене парканом. Будівля перетворилася на смітник, на якому часто граються діти, — додає С.Гавриш.

 

Окрім цього, депутат міської ради пропонує хоча б поновити на паркані маскувальну картинку проекту, бо за 8 років, що пройшли від святкування 600-річчя Чернівців, цей банер уже сильно розтріпався.ploshcha Marii 2 ploshcha Marii 3 ploshcha Marii 4Фото: Сергія Бурого.

Джерело 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...