Разделы:

чернівці

Новости

Поліція, за допомогою камер, стежить за порядком на вулицях міста цілодобово

282

19:05, 31 Март 2016

Чималу допомогу в роботі патрульних поліцейських будуть забезпечувати нові технології.

У Центрі патрульної поліції є пульт керування. Система відоспостереження дозволяє стежити за порядком на вулицях міста цілодобово і в реальному часі виявляти порушення.

Вона розгорнута в обласному центрі у рамках програми про безпечне місто. Сьогодні функціонують у Чернівцях 135 камер, а у перспективі планується розгорнути загалом 180 камер, розповіли нам у Центрі. Зараз перекриті основні в’їзди в місто, центральні площі та вулиці. Інформацію зберігають до місяця, за допомогою відео правоохоронці можуть встановлювати особу порушника, також фіксують автомобільні номери.

Саме у Центрі патрульної служби працюють поранені воїни АТО. Вони не виходять на вулиці, але здійснюють надзвичайно важливу роботу – координують діяльність усіх патрулів.

— Одразу погодився, коли мені запропонували роботу в новій поліції. Це справедливість, — каже учасник АТО, захисник Луганського аеропорту, поранений, наразі працює у диспетчерській службі нової поліції Ярослав Верхоляк. — В мої обов’язки входить, коли телефонує людина, записати повідомлення, відправити на пульт, щоб одразу група виїхала на місце.

Джерело: Від і До

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...