Разделы:

2(1)

Здоров`я і краса

Поради: як не набрати зайвого на Великодні свята!

610

9:38, 30 Апрель 2016

Change

Найбільш цікаві новини

Скільки пам’ятаю себе із самого дитинства Великодні свята це час, коли всі забувати за дієту, наїдаються досхочу всього: і ковбаски, і паски, і солодощів… Потім від переїдання всім погано і вже свято не свято…

Переївши ти не можеш рухатися, стаєш млявим, тебе тягне на сон… А як відомо, після тяжкого застілля сон — це прямий шлях до набору зайвої ваги, тому що шлунок та весь шлунково-кишковий тракт не буде працювати доки ви спите. Також хибна думка багатьох це: «треба пройтися, побігати, пострибати, потанцювати…» Це повна маячня! Так як калорійність страв така висока, що навіть пробігши 10 км. ви всі ці калорії не потратите! А мало хто буде на свята бігти 10 км 😉 Хіба професійні спортсмени)

Потратити калорії на самому ділі дуже важко, а от наїсти їх дуже легко. За одне застілля ( якщо їсти все чого душа бажає не задумуючись про наслідки ) ми споживаємо декілька тисяч калорій! Сюди входять не тільки страви, але й алкоголь, солодкі напої ( компоти, соки, фреші, газовані солодкі напої).

Особисто я не вірю в калорії і не рахую їх ніколи! В цьому немає сенсу. Краще звертати увагу на корисність продуктів, склад по білках, жирах, вуглеводах та час доби, коли даний продукт вживається… Погодьтеся, є різниця наприклад в споживанні та засвоєнні такого продукту як гречка та чізкейку, чи печива, хоча калорійність їх практично однакова.

Отож, це була інформація для роздумів…

Але що робити на свята за столом коли всі родичі та близькі тебе вмовляють все скуштувати і зачепають тебе питаннями: «чому ти не їси те, чи інше?» Тут треба проявити силу характеру та волі. Їжте по трохи і часто, виберайте страви, які вам саме більше до вподоби. Не їжте все підряд! Запитайте хазяйку дому, які страви ще будуть подаватися, щоб зрозуміти та спланувати своє особисте меню. Пийте багато води, але не одразу після іжі ( це порушує травлення і засвоєння їжі, а якщо їжа не засвоюється, вона акумулюється в жир ). Уникайте алкоголю, мучного, жареного та солодких газованих напоїв. Їжте більше білкових продуктів, овочів, зелені. Пасочку та солодощі краще дозволити собі до 16:00.

Поради не важкі та доступні, скориставшись ними ви не будете відчувати важкості, тошноти, болів у шлунку, ваші печінка та підшлункова скажуть вам «дякую». І до того ж, за декілька днів вашого звичайного режиму ( в харчуванні та фізичній активності ) слідів від свят на вашій фігурі не залишиться зовсім!

Будьте здорові, любіть себе і близьких, Божого вам благословіння та ласки!!!

Loading...

Читайте также