Разделы:

розслідування

Новости

Працівник патанатомічного бюро стверджує, що за лікарнею ховають людські рештки

1484

14:19, 2 Апрель 2016

Працівник закладу, лікар-патологоанатом Ігор Симовонюк, стверджує, що за лікарнею ховають людські рештки

З початком квітня в Чернівцях почалася справжня весна — пригріло сонце, розквітли дерева, заспівали пташки… а за патанатомічним бюро (дитячий відділ), що на Фастівській, посилився важкий трупний запах.розслідування

Джерело запаху — підвал бюро, де зберігаються людські рештки після розтинів, але не тільки він.. Найяскравіше пахнуть трупною гнилизною незрозумілого походження ями, що знаходяться на задньому дворі бюро. Саме туди виїхала з перевіркою депутатська комісія з питань охорони здоров’я при Чернівецькій ОДА.

При перевірці виявилося, що рештки, які зберігаються в підвалі, зберігаються там в неналежних санітарних умовах — бочки стоять в підвалі цілком відкрито, по людським залишкам повзають жирні білі опаришіГоловний лікар, завгосп і голова профспілки категорично заперечують заяву лікаря. За їх словами, все проводиться належним чином. А запах з ям на задньому подвір’ї — то звичний запах з підвалу. Мовляв, а як інакше в нас може пахнути — це ж патанатомічне бюро.

Щоб розібратися у ситуації і зробити максимально неупереджений висновок, заступник голови комісіїї депутат Чернівецької облради Ольга Кобевко викликала поліцію.

Що було далі — то вже таємниця слідства. Наразі на території патанатомічного бюро ведуться оперативно-слідчі дії. Трупний запах посилюється. Розслідування взяла під контроль прокуратура.

Джерело: ЧАС

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...