Разделы:

Bez-imeni-168

Тварини

Притулок для тварин в Чернівцях — комунальне підприємство

92

20:27, 26 Февраль 2016

На черговій сесії міської ради більшість депутатів проголосували за те, щоб нещодавно збудований притулок для тварин став комунальним підприємством.40211221_53646

Упродовж двох років реалізовували транскордонний проект, який мав на меті покращити ситуацію з бездомними собаками, і одним із його пунктів було будівництво притулку для тварин на Південно-Кільцевій.Створення притулку профінансував Євросоюз. Невдовзі він розпочне свою роботу. Новостворене комунальне підприємство підпорядковуватиметься Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради.

Депутати довго сперечалися, яким чином призначати очільника новоутвореного КП — залишати це право міському голові, чи проводити відбір на конкурсних засадах. Зрештою, право обирати директора залишили меру.

Задля усунення можливих зловживань керівництвом комунального підприємства, депутат Володимир Бешлей запропонував компромісне рішення: створити контролюючий орган — наглядову раду, склад якої народні обранці визначатимуть на сесії. Депутати підтримала пропозицію більшістю голосів.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...