Разделы:

ЧНУ

Про туризм в Україні і чому його нема: як народний депутат намагався потрапити до ЧНУ

1051

15:37, 13 Июнь 2016

Народний депутат та голова Постійної делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв днями відвідав столицю Буковини та намагався потрапити до туристичної перлини Чернівців.ЧНУ

Своїми враженнями нардеп поділився на своїй сторінці у facebook під назвою «Про туризм в Україні і чому його нема»

Про туризм в Україні і чому його нема.

Вирішив подивитись знаменитий Чернівецький університет. Фантастично красива і унікальна споруда — окраса країни, плюс розкішний парк. В Європі заради таких місць їдуть сотні километрів.
Але то в Європі. Тут туриста зустрічає табличка із достатньо недвозначним повідомленням що із заходом на територію у вас проблеми. Причому, іноземці проблем цих не зрозуміють від початку попри те що прямо за воротами заховався факультет іноземних мов. Охоронець з вахтерки виносить інструкцію університетської адміністрації з розцінками на екскурсії.
— Чому інструкція не на воротах?
— Наказ адміністрації.
Я так і уявив австрійського туриста, який зі знанням справи лізе до будки охоронця знайомитися з прейскурантом на екскурсії українською мовою (лише екскурсії, без можливості індивідуального відвідання!). Де шукати екскурсовода не написано — твої проблеми. Захочеш — знайдеш.
Мені пощастило — в часи богослужіння в університетському храмі вхід на територію вільний і безкоштовний. В красивезні корпуси, правда, ні — туди лише з екскурсоводом, якщо вдасться знайти.
І хто ж винен в тому, що потенційні прибутки не хочуть взяти з поверхні? При правильній організації туристичного потоку від цього вигоду отримав би і університет, і місто, і чернівецькі підприємці. А так залишився тільки неприємний осад, — пише Володимир Ар’єв.

Питання, чому колишня Резиденція митрополитів Буковини і Далмації, а нині Чернівецький національний університет досі залишається важкодоступним для туристів неодноразово піднімалось як чернівчанами, так і гостями міста. Та говорити про позитивні зрушення в цьому питанні поки, на жаль, марно.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...