Разделы:

skver

Місто

Проектом реконструкції скверу біля ЧНУ займатимуться фахівці зі Швабії

654

17:39, 4 Май 2016

Наразі сквер «радує» відвідувачів пеньками і розбитими доріжками skver3 skver2Сквер біля резиденції ЧНУ, що на розі вулиць Університетської та Коцюбинського, важко назвати впорядкованим. Розбиті доріжки і бордюри, пеньки замість дерев, витоптані клумби, непривабливий кіоск.

Питання реконструкції скверу постало ще два роки тому. Відбувся навіть конкурс на кращий проект, журі обрало переможця, однак роботу так і не розпочали.

– Конкурс був досить об’ємний – представили більше 40 робіт, визначили переможця, навіть заклали у бюджет гроші на виготовлення проектно-кошторисної документації, – розповіла головний архітектор міста Наталя Хілько у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь». – Було передбачено, зокрема, що у сквері на підземному рівні збудують вбиральню, а на другому рівні буде невеличка кав’ярня з відкритою терасою. Планували також знайти інвестора, котрий би доглядав за комплексом та вкладав у нього гроші.

Проте громадсько-консультативна рада з питань охорони культурної спадщини виявила ініціативу заборонити у сквері будівництво будь-яких закладів харчування.

– Почесний консул Австрії у Чернівцях Сергій Осачук був ініціатором співпраці із Швабією. У тамтешніх фахівців є наміри самостійно розробити проектно-кошторисну документацію і реалізувати цей об’єкт. Ми надали необхідні документи та чекаємо на відповідь, – розповіла Наталя Хілько.

 

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...