Разделы:

4n

Дозвілля

Програма «Обнова-фест-2018» у Чернівцях

128

18:29, 24 Май 2018

27 травня у музеї просто неба пройде Х-й молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест»

обнова-фест27 травня на Зелені свята у Чернівецькому обласний музей народної архітектури та побуту пройде Х-й молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест».

Захід присвячений світлій пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара, з благословення якого у 2008 році був започаткований фестиваль, та 20-річчю Товариства «Обнова» у Чернівцях.

Свято розпочнеться о 10-й ранку Архиєрейською Божественною Літургією у Катедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці у Чернівцях. А на території обласного Музею народної архітектури та побуту, починаючи з 12.30 відбудуться спільна багатоконфесійна молитва за мир в Україні та інші фестивальні заходи.

 «Обнова-фест-2018»

Як розповідають організатори, цьогоріч свято готують майже 1000 учасників.

Гостей фестивалю зустрічатимуть актори «Театру анімації Івана Бутняка». Окрім того, «Обнова-фест» презентує дитячий простір «Обноваленд». У програмі: майстерні стрінг-арту, ебру, індіанс, малювання та, навіть, шуму дощу. На діток чекають також аквагрим, іграшки, унікальні еко-констуктори, бізнес-лекції та ще дуже багато цікавинок.

Вистачатиме й майстерень для дорослих – ляльки-мотанки та живопис, писанкарство та соломоплетіння, декупаж, народні танці та банси, а ще вперше на фестивалі запрацює кузня.

Під час фестивалю усі охочі зможуть відвідати літературні читання та лекції вуличного університету.

На головній сцені «Обнови» цьогоріч виступлять: театр-студія «Гердан», «Пенсія», «Еффата», «ZAPAL», «БУК», «Decorum», «Кана», «Voanerges», «КораЛЛі», «TaRuta» «МЕРІ» та «KOZAK SYSTEM». У програмі будуть і не анонсовані зіркові артисти.

Яскравим завершальним акордом фестивалю стане вогняна сцена – цьогоріч полум’я приборкуватимуть формація «Тіні вогню», театр вогню і світла «OBRIY» (переможці конкурсу WOW show fest 2018) та Sisters Project.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...