Разделы:

Без имени-1

Новости

Проїзд в громадському транспорті: останні новини

328

15:21, 11 Апрель 2016

Віднині пільговиків у маршрутках безкоштовно не возитимуть

По-перше, у маршрутках перестали безкоштовно возити пільговиків. Про це вже говорили давно, а сьогодні у громадському транспорті цього типу наклеїли оголошення з підписом Асоціації міських перевізників.

Текст оголошення:

«У зв’язку з накладенням вето Президентом України на відшкодування втрат перевізникам за пільговий проїзд окремих громадян та тим, що підприємства, які працюють в галузі транспорту не в змозі надавати послуги з безкоштовного проїзду за власний рахунок, з 11.04.2016 надання послуг з пільгового переїзду буде припинено».

Водії новинам міста Чернівці розповідають, що виконують вказівку начальства: не возити пільговиків. Зрання сваряться з пенсіонерами. Ті обурені, що влада не може залагодити питання. Обіцяють «бастувати».

По-друге, думка жителів Чернівців не сходиться з думкою депутатів міськради. Останні хочуть впровадити безкоштовний проїзд у тролейбусах. При цьому посилаються на досвід впровадження цього проекту у країнах Прибалтики.

А от декотрі чернівчани проти такої ініціативи. Зареєстрували петицію на сайті міської ради. У свою чергу, посилаються на досвід Одеси. Натомість пропонують вкласти половину грошей на розвиток тролейбусного сполучення, ремонт тролейбусів та оновлення. Крім того, запропонували ввести електронний квиток (е-ticket) оплати в громадському транспорті міста Чернівці. На думку автора петиції, нововведення спростить роботу водіям громадського транспорту, покаже реальний обіг пасажиропотоку.

Джерело: http://see-life.biz/

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...