Разделы:

ы

Места

Путила у топ-10 унікальних куточків Карпат

1196

19:55, 23 Апрель 2016

На туристичних сайтах радять завітати до районного центру на південному сході Чернівецької області

Топ-10 унікальних куточків Карпат:
1. Східниця — невелике селище і курорт на Львівщині, де лікує сама природа. Це єдине місце в Європі, де на одній території є приблизно 40 джерел з різним типом лікувальних мінеральних вод.
Untitled-1
2. Сколе – районний центр на Львівщині. Тутешні гори укриті реліктовими ялицево-буковими лісами, які насичують повітря фітонцидами.
Untitled-2
3. Верховина – тут найвищі гори Карпат і найколоритніший народ – гуцули. Селище лежить на висоті 620 метрів над рівнем моря, в межах гірського масиву Чорногора. Через Верховину протікає Чорний Черемош, тому, тут обов’язково потрібно спробувати спуск по річці на байдарках або надувних човнах.
Untitled-1
4. Ворохта – відомий кліматичний курорт у верхів’ях річки Прут, на північних схилах лісистих Карпат.
Untitled-2
5. Косів – найвідоміший з карпатських курортів. Сприятливий клімат, невелика і чиста річка Рибниця і відсутність промисловості – ідеальні для відпочинку.
ыв
6. Пилипець – тут, в одному з найкрасивіших місць Карпат, на полонині Боржава утворився водоспад – Шипіт. З ним пов’язано багато карпатських легенд та історій. З висоти понад 15 метрів скелястими каскадами спадає кришталево чиста джерельна вода.
ыцувакепнрг
7. Шаян – невелике селище в Хустському районі Закарпатської області і один з кращих бальнеологічних курортів в Україні.
Untitled-1
8. Синяк – село в Мукачівському районі Закарпатської області. Отримало таку назву через колір мінеральної сірководневої води, яка б’є з тутешньої землі майже на кожному кроці.
ы
9. Путила – районний центр на південному сході Чернівецької області – наймальовничішій частині Буковини. Благодатне місце!
фы
10. Солотвино – селище на правому березі річки Тиса, більш відоме як лікувально-оздоровчий курорт. Основне багатство – величезне родовище солі – приблизно 3,5 млрд. тонн. Родзинка селища – унікальні соляні озера.
Unфывtitled-1
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...