Разделы:

Новости

Радник Чернівецького міського голови порівняв університет з закладом «У Петровича»

4687

17:25, 29 Январь 2016

Радник Чернівецького міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Олійник прирівняв один із вищих навчальних закладів України — Буковинський державний фінансово-економічний університет з закладом «У Петровича»

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook радник міського голови опублікував коментар до новини про приднання БДФЕУ до ЧНУ  наступного змісту, — «Наступним кроком має відбутися приєднання закладу «У Петровича», що розташований навпроти вокзалу, до ресторації DiBocca.. Нічого особистого, але вважаю це за рівноцінне..»

л

То як оцінювати слова Андрія Олійника студентам закладу, викладацькому колективу та керівництву університету?

Напевно, оцінку все ж дасть громадськість!

Довідка: Буковинський державний фінансово-економічний університет, заснований у вересні 1944 року як фінансовий технікум.  У 1949 році здобув статус фінансово-кредитного, у 1955 – знову фінансового технікуму. Згодом цей навчальний заклад став Буковинським державним фінансово-економічним коледжем.
У грудні 1998 року коледж успішно пройшов ліцензування на проведення освітньої діяльності за третім освітньо-кваліфікаційним рівнем. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1998 року №338 на базі Буковинського фінансово-економічного коледжу створено Буковинський державний фінансово-економічний інститут.
13 липня 2004 року він набув статусу академії. Двадцять шостого жовтня 2011 року у низку важливих подій життя закладу вписано ще одну вагому сторінку. Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про реорганізацію Буковинської державної фінансової академії шляхом її перетворення в Буковинський державний фінансово-економічний університет. Слід зауважити, що за період свого існування навчальний заклад готував фахівців для західних і центральних регіонів України з питань державних доходів, податків і зборів, державного бюджету, бюджетного обліку, страхової справи, обліку в банках, грошового обігу і кредиту. Нині більше 26 тисяч його випускників працюють у фінансових, податкових і страхових органах, місцевих радах, підприємствах, казначействах, банках України та за її межами.

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...