Разделы:

girl_fitness-wallpaper-1920x1200

Промо

Секрет ідеального тренування розкрито, відтепер бути в FORMI просто!

1640

18:30, 12 Сентябрь 2017

Численні змагання, розіграші призів, показові виступи досвідчених тренерів, святковий фуршет та запальна ведуча… другого вересня відбулося урочисте відкриття Fitness club «FORMA».

фото1

Сучасний фітнес — центр, розташований по вул.. Руській, 229 а, орієнтований на тих, кому дороге і здоров’я і час. Тут пропонують стратегічний підхід до спорту: Кожен спеціаліст, зробить все, щоб ви досягли не просто короткочасних результатів, а покращили свій спосіб життя!

фото3

Просторий лофт відкриває двері для гостей з будь-яким рівнем підготовки: «своє» тут знайдуть як новачки в фітнесі, так і досвідчені спортсмени з високими вимогами. Тут врахували інтереси кожної аудиторії…

Головна перевага та достоїнство — багатозадачність. У новому Fitness club «FORMA», розташовуються найрізноманітніші тренажери (американського та вітчизняного виробництва), спрямовані на розвиток всіх груп м’язів. Тут ви неодмінно досягнете поставленої мети, якою б вона не була: схуднення, набір м’язової маси або комплексна підготовка до змагань з паверліфтингу, бодібілдингу або бікіні.

фото5

Силові тренування.

Перше, про що ми думаємо, коли чуємо слово «фітнес» — заняття в тренажерному залі — це вже стало «класикою фітнесу». Заняття на тренажерах допомагають зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, наростити м’язову масу, вирішити проблеми зайвої ваги і корекції фігури і просто піднімають настрій!

фото6

Кардіозона.

Якщо силовий тренінг в тренажерному залі націлений на збільшення і зміцнення м’язової маси тіла, то таке тренування — це кращий друг серцево-судинної та дихальної систем. Якщо ви бажаєте ефективно спалити калорії і поліпшити витривалість організму, без кардіотренажерів Вам не обійтись!

фото7

Боксерська зала.

Бокс, рукопашний бій, айкідо та ін. Заняття дозволяють отримати основні навички єдиноборств, які можуть стати в нагоді Вам для самооборони та поліпшити загальний фізичний стан.

фото8

Спортивна сауна.

Сауна стимулює діяльність серцево — судинної системи. Збільшується циркуляція крові в шкірі і м’язах. Посилюється діяльність залоз внутрішньої секреції, які регулюють роботу всіх органів і систем. Обмін речовин стає більш інтенсивним, краще засвоюються білки, жири, вуглеводи та мікроелементи.

Також, у «FORMA«, представлений широкій вибір спортивного харчування, Він допоможе домогтися ідеальної ваги тіла, зменшить ризик захворювань та травм, посприяє прискореному відновленню організму та оптимізує гідротацію.

фото9

Ми переконані: заняття фітнесом — це не просто тренування для підтримки форми. Це стиль життя, прагнення бути краще. Тому наш спортивний клуб концентрується не стільки на фізичні параметри, скільки на отриманні задоволення від тренувань. Нові фітнес-технології дозволяють по-новому поглянути на досягнення цілей, а інфраструктура спортклубу — корисно організувати час.

фото10

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...