Разделы:

Новости

Секрети здорового загартовування від чернівчанина

363

14:03, 3 Январь 2016

Віталій Демедюк взимку щоранку обливається на вулиці холодною водою. Робить це за будь-якої погоди: ані хуртовини, ані температура -25 градусів його не лякають. Мешкає чоловік у багатоповерхівці, тож коли босоніж виходить на сніг і виливає на себе три відра холодної води, сусіди виглядають з вікон.171220121037— Уперше спробував обливатися на вулиці влітку, коли поїхав до мами в село. Набрав у колодязі три відра води (досі не знаю, чому саме три – інтуїтивно вирішив) і перевернув на себе, — розповідає Віталій Демедюк. – Зранку ця процедура бадьорить та піднімає настрій.

З того часу чоловік почав обливатися біля своєї багатоповерхівки у Чернівцях. На здивовані погляди сусідів не звертав уваги, адже не робив нічого поганого.171220121038Кожного ранку о сьомій годині Віталій уже виходить на вулицю з відрами. З одного відра виливає воду на голову, з двох інших – на плечі. Після цього спокійним кроком повертається додому і приймає теплий душ.

— Найголовніше правило мого обливання – після холоду одразу в тепло. Тоді ніколи не захворієш, — продовжує чоловік. – До речі, після душу полотенцем обтиратися не можна – це порушить кровообіг. Потрібно легенько так би мовити промокнути себе. Після ранкового моціону заварюю каву і йду будити дружину та синочка.

Віталій Демедюк каже: з того часу, як почав обливатися, забув про головні болі і внутрішньочерепний тиск, а ще став у десять разів менше хворіти. Коли читав літературу про загартування водою, не вірив у такий результат. А тепер нізащо не відмовиться від обливання.

Джерело: ACC

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...