Разделы:

хабар

Новости

Серед найбільших хабарників України і чернівчани

604

19:06, 13 Апрель 2016

За результатами дослідження Міжнародної антикорупційної організації «Transparency International Україна» топ-12 найбільших хабарників України.рейтингФахівці взяли до уваги та проаналізували більше ніж тисячу справ, які «проходили» по статті 368 ККУ. Статистичні дані показали за трьома аспектами: середнім розміром хабара, кількістю судимих та мірою їх покарання. Дослідники стверджують, що попри широко розголошені, повні обіцянок слова посадовців на керівних посадах про протидію корупції, суми хабарів стають все більшими. Так, наприклад, в 2014 році середній розмір хабара був 30 тисяч гривень, а вже наступного року – 40 тис грн..

За 2015 рік сума всіх неправомірних вигод – 19 мільйонів гривень. А це на 3 млн більше за попередній рік. За словами експертів, це пояснюється ростом курсу.

З усіх тих, хто мав би бути покараний за хабар, за гратами, в середньому по 4 роки 7 місяців, сидять тільки 19%. Максимальну міру покарання – 12 років ув’язнення, за останні два роки не поніс жоден правопорушник.

За словами аналітиків, в Україні випрацювали тенденцію: за найбільші за розміром хабарі перед законом правопорушник не несе відповідальності. Максимум – їх штрафують. Як правило – виправдовують.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...