Разделы:

Фон

Блог

Що далі..?

217

11:55, 11 Апрель 2016

Один з політологів із команди Яценюка(той що любить рожеві метелики, команда Ляшка йому б краще підійшла), оцінюючи відставку Сені-кулявлоба, з відчаєм зпрогнозував, що ми ще згадаємо про Петровича прем’єра. Ну все майже в кращих традиціях. Спочатку невдоволений натовп скандує — «Прасті Данілич», потім — «Фьодоровіч, верні долар по восемь». А вже згодом дебільну «речьовку» падлюки-політологи із Сеніного оточення придумають і для своіх адептів.

Життя продовжується, але нічого не змінюється.

«Спостерігаючи за злочинними діями псевдо-опозиціонерів і при цьому на повну бездіяльність прокуратури, я зрозумів — Ви одного поля ягоди. Дориваючись до владного корита, по черзі шматуєте рідну неньку Україну.» — ця цитата із мого відкритого листа Януковичу, написаного мною більше ТРЬОХ років тому є сьогодні не менш актуальною. Тоді з награбованими мільйонами за кордоном ховався Аваков, сьогодні Клюєв та інші. І тоді і сьогодні правоохоронна система використовується владою як механізм тотального контролю і репресій. Я не дивуюсь тому, що продажні прокурори опівночі зачитують підозру колишньому заступнику Генпрокуратури. Знаю За власним досвідом, команди вони виконують не зважаючи на закон. Мене третій рік судять БЕЗ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ звинувачення. Але не для захисту власного згадав. Я зумію захиститись. Згадав для підтверження власних думок. І прокуратура і поліція і суди використовуються як репресивна машина для захисту влади.

Мені дуже хочеться, щоб призначений Порошенком новий генпрокурор, як кажуть це буде Луценко, нарешті почав змінювати цю систему. Ну не буде працювати по-новому людина, яка викохана цією системою. Не буде. НІКОЛИ. Необхідно звільнити УСІХ, хто працював на посаді вище ніж прокурор району. Звільнити і забути. Нехай йдуть в адвокати. І головне. Якщо Луценко заарештує Яценюка і з десяток злодіів з його оточення, якщо народ побачить, що зловживання владою не залишається безкарним, тоді і в Порошенка і в Украіни з’явиться шанс на покращення. А інакше ……………..

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...