Разделы:

Культура

Що символізує Чернівці?

19262

15:56, 9 Октябрь 2015

Львів — шоколад та кава, Київ — столиця, Вінниця — фонтани, Одеса — море, а от як сприймають Чернівці? Кожне місто ми запам’ятовуємо асоціюючи з певними фактами чи явищами. Що можна назвати символами Чернівців? Для того, щоб визначити, що ж людям спадає на думку, коли вони чують про наше місто, ми зробили невелике опитування серед жителів різних куточків України: Одеси, Львова, Кіровограду, Вінниці, Івано-Франківська. Звісно, найчастіше  можна було почути згадку про університет. Однак дехто озвучував і такі варіанти, які чернівчанин не міг би собі і уявити.

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

Коли у твоєму місті знаходиться найкрасивіша будівля України — не дивно, що про нього усі знають. Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича як ВНЗ викликає суперечливі враження, тому абітурієнтів, можливо, і не більше, ніж деінде. Та туристів, вражених помпезністю архітектури, завжди чимало. Озвучуючи, що Ви із Чернівців — не дивуйтесь почути: “А це той Хогвартс, де ще кіно знімали?”.

www.drive.net

www.drive.net

Далі за популярністю —  бруківка

Нам здається дивним, що бруківка, це щось надзвичайне, унікальне, але не у багатьох містах України весь центр вкритий нею. Тому приїжджаючи до нас у гості, люди щиро, немов діти, тішаться незвично вкритій для них землі.  

bambetl.blogspot.com

bambetl.blogspot.com

Інтернаціональність

Киян, одеситів та івано-франківчан не здивуєш іноземцями. Проте ті, кого ми опитали, всі в один голос відповідали, що коли чують про Чернівці відразу згадують про румунів. Найбільша кількість представників цієї нації проживає у Чернівцях. Ми звикли жити пліч-о-пліч і вже не звертаємо уваги, коли чуємо румунську мову в тролейбусі чи у черзі. Відмітити можна і те, що чернівчани надзвичайно толерантні, тут поважають всі нації та релігії. На вулицях рідного міста не важко почути українську, російську, румунську, польську, а іноді й німецьку чи італійську. Можливо, тому те, що для нас здається уже звичним, для іншомістян яскраво виділяється і запам’ятовується.

upstream.pp.ua

upstream.pp.ua

Традиції

Західний Регіон славиться любов’ю до звичаїв та традицій. Одеситка Аня, яка ніколи не була у Чернівцях, підмітила: “Я никогда там не была, но мне кажется в этом городе умеют погулять. Когда слышу о Черновцах, сразу вырисовывается картинка, как все в традиционной одежде поют и угощают вкусной украинской едой”.

www.epochtimes.com.ua

www.epochtimes.com.ua

Чернівчани

Безспірно те, що враження від міста у нас створюється, перш за все, завдяки людям. Україна не одноманітна, кожна область — це унікальний менталітет. І хоча всі ми різні, живучи в одному місті, у нас багато спільного: і у поведінці, і у діалекті, і у почутті гумору. Вражає те, що хоч з опитаних не всі були у Чернівцях, зате кожний знайомий бодай з одним чернівчанином. Приємно те, що поганих відгуків про буковинців не було.

http://zik.ua/ua/news/2015/10/02/u_chernivtsyah_tvk_zareiestruvala_15_kandydativ_na_posadu_mera_629895

http://zik.ua/ua/news/2015/10/02/u_chernivtsyah_tvk_zareiestruvala_15_kandydativ_na_posadu_mera_629895

Пагорби

Чи є ще десь таке місто в Україні, де в самісінькому центрі міста можна, як на долоні побачити краєвиди, ніби з вершини гори? Чернівецькі вулиці то опускаються, то підіймаються, що і запам’ятовується тим, хто тут уперше. Географія Буковини взагалі складна штука, саме тому згадуючи про пагорби, багато людей підмітили і недолік властивий Чернівцям — погане транспортне сполучення.

www.dabi.gov.ua

www.dabi.gov.ua

Калинівський ринок

Дивно усвідомлювати, що про ринок може знати вся Україна. Але воно насправді так, люди, з різних куточків нашої країни, чули про Калинівський ринок. Коли їх запитуєш, які ще подібні торгівельні місця вони знають, то відразу пригадують ще хмельницький та одеський. Зважаючи на це, сміливо можемо зробити висновок, що чернівецький Калинівський ринок входить до списку найпопулярніших в Україні.

kalinkabazar.com

kalinkabazar.com

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...