Разделы:

Новости

Щоб підтримати петицію, вкажіть номер банківської картки

122

12:42, 10 Февраль 2016

Нещодавно на сайті мерії була зареєстрована електронна петиція щодо заміни начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ігоря Незборецького. «На даний час петиція набрала нібито 252 голоси. Чому – нібито тому, що у нас є достатньо обґрунтовані підстави вважати, що значна кількість підписів була сфальшована, адже надходять звернення громадян, що вони не підписували дану петицію», — розповів заступник начальника юридичного управління міської ради Микола Юзьків.
У свою чергу начальник відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міськради Валерій Маніліч зауважив, що під час впровадження проекту петицій було довготривале обговорення, чого саме вимагати при реєстрації на порталі, тож було визначено: достатньо, аби чернівчанин вказував тільки прізвищЕ, ім’я, по-батькові та електронну адресу, однак цього виявилось замало, для того, аби не сфальсифікувати голоси.

«Ми плануємо запустити систему BankID, адже для того, щоб зареєструвати петицію, чи проголосувати за неї, людина повинна буде ввести номер своєї банківської картки того, чи іншого банку або номер «Картки чернівчанина». Відповідний банк, котрий видав цю карточку і якою ви проходитиме реєстрацію, видасть нам прізвище та електронну адресу людини, котра проходитиме реєстрацію чи голосуватиме за петицію», — розповів В. Маніліч.
Як зауважив керівних інформаційних проектів компанії «Лангейт» Сергій Кушнір, впровадження системи BankID трохи жорстке, але це буде гарантія того, що реєструє, або голосує за петицію саме ця людина.
Тим часом, електронну петицію про заміну начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ігоря Незборецького, яка набрала фальсифіковані голоси, міський голова Олексій Каспрук доручив розглянути прокуратурі та поліції.

Джерело: CHV. TV

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...