Разделы:

коледж

Новости

Школярка з Чернівців виграла грант на навчання у Канаді

2874

12:02, 15 Апрель 2016

14-річна чернівчанка Марія Ковтун виграла грант у розмірі 100 тисяч доларів на навчання терміном чотири роки в одному з кращих коледжів Канади.

Дівчинка стала першою чернівчанкою, яка виграла грант на навчання у цьому коледжі.

Pickering College, заснований 1842 року, знаходиться у Ньюмаркеті, невеликому затишному місті поряд із Торонто.
Марія Ковтун — володарка титулів «Little Miss Planet-2015», «Little Miss World Olympic-2015», «Юна королева України-2016», «Міні-топ модель України-2016».ЧернівчанкаГрант присудили одноголосно.

-Цього року Марія закінчує восьмий клас Чернівецького ліцею №4, — розповідає мати Марії Ковтун Тетяна ПАСКАЛЮК. – І ми вже почали задумуватися над тим, де донька навчатиметься після завершення школи. Нам порадили звернути увагу на Канаду. Цікаво, що набір на навчання в Pickering Collegе завершився ще в грудні, а ми почали збирати всі необхідні документи тільки у січні. Та незважаючи на це, комісія заявила, що їх цікавить Маріїна кандидатура.

-У лютому приїхала представник коледжу. Окрім Марії, пробували свої сили ще п’ятеро діток різних міст — Одеси, Черкас, Києва, — провадить пані Тетяна. — Представник коледжу повідомила мені, що комісія одноголосно присудила Марії грант у розмірі 100 тисяч доларів на навчання терміном чотири роки (9-12 класи)!

Джерело: Молодий буковинець

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...