Разделы:

avto mera Chernivtsiv

Місто

Службове авто мера Чернівців в центрі скандалу

714

17:07, 27 Апрель 2016

Перед Чернівецькою міською радою службовий автомобіль міського голови Чернівців залишили так, що кілька машин не змогли виїхати.

Вчора, 26 квітня, на стоянці біля Чернівецької міської ради залишили автомобіль так, що кілька машин не змогли виїхати. В автомобілі нікого не було. Розлючені водії після тривалого очікування пішли шукати знахабнілого власника позашляховика в Ратуші.

avto mera Chernivtsiv

Фото: www.vsemisto.info

Автохамом виявився чоловік, який представився водієм мера. На зауваження він грубо відповів, що там службова парковка. Насправді, раніше там був встановлений такий знак, але після того, як на стоянці облаштували пункт для зарядки електромобілів, знаки прибрали, тож кожен водій може залишати своє авто біля входу до міської ради.

Обурені водії вимагали пояснити, чому чоловік залишив авто таким чином, оскільки неподалік було багато вільного місця для паркування на вул. Франка. На що отримали відповідь, що це його службовий наказ чекати саме біля входу.

Після суперечки джип таки прибрали. Але вчинок «водія мера Каспрука» залишив негативний осад про вседозволеність чиновників.

Джерело: www.vsemisto.info

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...