Разделы:

alert

Новости

Сьогодні в Чернівцях та області лунатимуть сирени

905

12:05, 2 Март 2016

Як повідомляє інформаційне агенство «АСС» сьогодні, 2 березня з 14:00 по 14:30, по області та в обласному центру лунатимуть сирени.

Даний захід буде проведений з метою перевірки системи оповіщення населення в разі небезпеки. Отож, громадян закликають не панікувати.

Довідка:

«Оповіщення населення — комплекс заходів, спрямованих на своєчасне повідомлення людей про надзвичайну ситуацію та їх евакуацію з небезпечної зони. Системи оповіщення передбачають: — передачу звукових сигналів (сирена); — мовне оповіщення (спеціальні тексти тривоги); — установку спеціальних світлових сповіщувачів „Вихід” та покажчиків напрямку руху. Основний спосіб оповіщення населення про дії у разі надзвичайної ситуації – повідомлення через мережу на квартирні і зовнішні гучномовці або на місцеві радіостанції та телебачення. Повідомлення передається упродовж 5 хвилин після подачі звукових сигналів тривоги і містить інформацію про: — час і місце виникнення надзвичайної ситуації; — розміри (масштаби) надзвичайної ситуації; — тривалість дії негативних факторів ураження; — послідовність дій у разі надзвичайної ситуації. Об’єктами систем оповіщення є торгові центри, адміністративні будівлі, житлові комплекси, вокзали, аеропорти, лікарні».

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...