Разделы:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Буковинські співробітники СБУ вилучили в «чорних археологів» унікальні документи про діяльність УПА

320

16:29, 2 Август 2016

Буковинським співробітникам СБУ вдалося затримати й вилучити в «чорних археологів» унікальні матеріали про діяльність Української повстанської армії.

Як розповів у вівторок, 2 серпня, на брифінгу УСБУ у Чернівецькій області Руслан Сторожук, шукачі історичних цінностей відкопали на Тернопільщині металевий бідон з документами і намагалися їх продати на території Чернівецької області.

«Серед документів – понад 4000 друкованих і рукописних документів. Одна з найбільших цінностей – кліше так званих грошових знаків періоду УПА – бофонів», — сказав Сторожук.

Всіх деталей виявлення і вилучення особливо цінних для українського народу документів начальник обласної СБУ не розповів, однак повідомив, що двох «чорних археологів», які знайшли цю знахідку, вдалося «вмовити» віддати скарб добровільно. Вони також розповіли, що відкопали бідон з матеріалами на глибині близько 4-ох метрів. До Чернівців привезли, щоб продати.
Наразі тривають слідчі дії та оцінювання знахідки. За словами Руслана Сторожука, , приблизна вартість цих документів може сягати більше 20 тисяч доларів.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...