Разделы:

чернівці

Місто

Споруди Чернівців постануть у пряниковому містечку

2355

18:20, 8 Декабрь 2016

З 15 по 17 грудня у холі “Юності Буковини” відбудеться пряникове містечко “Чернівці — казкові”.

vaaaa

Для пряникового містечка волонтери громадської організації «Волонтерський рух Буковини» запрошують готувати і приносити пряникові будиночки усіх чернівчан, повідомляє molbuk.ua.

— У пряниковому містечку хочемо відтворити всі Чернівці, зробити його великим та привабливим, — волонтер громадської організації “Волонтерський рух Буковина” Лідія Акімова. — Можливо, хтось хоче випекти свій будинок або іншубудівлю Чернівців. Наприклад, від волонтерської організації ми плануємо випекти міську ратушу

Волонетри впевнені,що їм вдасться назбирати багато пряникових будиночків.

— Минулого року ми зібрали 37 пряникових будиночків, — каже Лідія Акімова. — Цього року плануємо буде вдвічі більше. Загалом телефонує досить багато людей. Будиночки можна приносити в офіс волонтерської організації за адресою Центральна площа, 9, з 10.00 до 18.00 (10-14 грудня).

Відкриття пряникового містечка відбудеться у четвер, 15 грудня, о 16.00. Виставка працюватиме до 17 грудня з 10.00 до 20.00. Окрім пряникових будиночків, буде облаштована фотозона, намет Святого Миколая, де діти зможуть написати листи.

У суботу, 17 грудня, з 12.00 будуть проводити майстер-класи з розпису пряників, виготовленню новорічної іграшки. 17 грудня з 14.00 до 15.00 проведуть підрахунок голосів і нагородять переможців. А з 15.00 розпочнеться аукціон пряникових будиночків. На всі зароблені кошти закуплять солодкі подарунки до Святого Миколая для дітей сімей загиблих АТО, інвалідів АТО, дітей-переселенців.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...