Разделы:

Новости

Церемонія відкриття різдвяної шопки відбулася на Центральній площі

296

16:12, 20 Декабрь 2015

0На Центральній площі Чернівців освятили Різдвяну шопку

До свята долучилися представники різних конфесій, громадських організацій, влади та городяни.

Участь у відкритті взяв Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, який привітав присутніх із наступаючими новорічно-різдвяними святами та побажав міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба над головою та Божого благословення. Представники релігійних громад виконували колядки, а юні чернівчани у костюмах Діви Марії і Йосифа та у національному вбранні продекламували для присутніх святкові вірші.

Також під час церемонії відкриття чернівецькі “пластуни” передали Вифлеємський вогонь миру, який горітиме у лампадці всередині шопки. На завершення свята на площу завітав Святий Миколай, який подарував діткам солодкі подарунки.

Довідково: Різдвяну шопку встановлено на Центральній площі міста вже вдруге. Дерев’яний будиночок, в якому розмістилися головні дійові особи Різдва Христового, має розмір 2 на 3 метри. Його збудовано з круглого лісу, презентованого буковинськими лісниками. 16 фігур, які відтворюють народження Ісуса, виготовлені приватними підприємцями та скульпторами.00 0000000 0000000 000000 00000Джерело: Молодий буковинець

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...