Разделы:

P3234143

Місто

У Чернівцях планують відремонтувати госпіталь ветеранів війни цього року

226

13:22, 7 Май 2016

6 травня представники місцевої влади відвідали Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни1376555662_image002

— Ми перед вами завжди у великому боргу. Торік, коли обласна влада відвідувала госпіталь, ми обіцяли вирішити питання, які тоді порушувались, зокрема, щодо покращення умов перебування в установі, збільшення фінансування на харчування та медичне забезпечення, — зазначив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук. – Частково нам вдалось вирішити відповідні питання за рахунок коштів обласного бюджету, частково останні два питання врегульовані урядовими рішеннями за рахунок збільшення суми коштів на харчування осіб відповідної категорії та їх медичне забезпечення.

За словами Фищука, у 2015 році з обласного бюджету було виділено близько 1 млн. грн. на оновлення медичного устаткування в госпіталі. Цього року теж планують винайти кошти на здійснення капітального ремонту кухні та загалом приміщення закладу, замінити в госпіталі вікна, що в певній мірі покращить умови перебування ветеранів.

Відтак за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Почесними грамотами обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації нагороджено працівників госпіталю.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...