Разделы:

DSC_0359

Місто

У Чернівцях може з’явитися новий «Відкритий простір»

137

20:30, 11 Октябрь 2018

Студенти чернівецького осередку Української академії лідерства інціювали облаштування “Відкритого простору” з оглядовим майданчиком на вулиці Йозефа Главки.

DSC_0361

Як повідомили автори проекту, вони планують облагородити територію біля будинку, де свого часу жила видатна письменниця Ольга Кобилянська.

З 2019 року він має стати місцем, де зустрічатимуть світанок випускники. Українська академія лідерства разом з департаментом ЖКГ планують реалізувати цей проект.

DSC_0363

Студенти розробили схему та детально розповіли, що і де планують розмістити. Зокрема, на оглядовому майданчику планують відкрити лекторій, встановити лавиці та ліхтарі, посадити туї тощо. Наразі готуватиметься проектно-кошторисна документація. За словами менеджера осередку Євгенії Матейчук, до фінансування проекту долучатимуть місцевих підприємціві по можливості бюджетні кошти. Також представники чернівецького осередку Української академії лідерства закликали чернівчан допомогти в облаштуванні простору та доєднатися до суботника, який проведуть вже 16 жовтня.

Реалізацію проекту планують завершити до 1 травня 2019 року.

Теги:

Loading...

Читайте также