Разделы:

smart-zupinki

Місто

У Чернівцях можуть з’явитися смарт-зупинки, де можна буде заряджати мобільні телефони

684

18:31, 9 Ноябрь 2016

У Чернівцях можуть з’явитися смарт-зупинки — автономні зупинки на сонячних батареях.

zupinki-gromadskogo-transportu

Про це повідомив директор МКП “Реклама” Тарас Унгурян, пише molbuk.ua

У місті є 270 зупинок, потрібно встановити 50 павільйонів. Але нинішнього року за бюджетні кошти нових зупинок встановлювати не будуть. До нових зупинок намагаються залучити підприємців. Встановити нові зупиники погодилося декілька підприємців, але поки що київські, чернівецькі зацікавленості не виявили. Та навіть цих відлякують.

— Є напрацювання з однією фірмою, яка хоче встановити у Чернівцях десять смарт-зупинок. Це автономна зупинка на сонячних батареях, там можна буде зарядити телефон, побачити на спеціальному дисплеї час прибуття маршрутки, — каже Тарас Унгурян. — Підприємець найближчим часом планує подавати заявку на міськвиконком, побачимо, чи буде якийсь результат.

Адже до виконкома вже звертався інший київський підприємець, який хотів встановити п’ять зупинок. Це мали бути скляні зупинки європейського зразка.

Одна така зупинка коштує орієнтовно сто тисяч гривень. Зробити зупинки хотіла велика рекламна київська фірма. Вони планували встановити збоку на зупинці рекламний щит. Саме на цьому мали заробляти. Але питання на виконкомі зняли на довивчення.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...