Разделы:

Sunrises_and_sunsets_

Кримінальні події

У Чернівцях невідомий напав на дитину в ліфті і почав її душити

7001

13:41, 18 Ноябрь 2017

Поліція перевіряє отриману інформацію та розшукує ймовірного зловмисника.

fotolia_82626520_s-825x510-620x330

Останнім часом у Чернівцях почастішали повідомлення про напади на дітей. Була і спроба викрадення, і просто напади. У більшості випадків ці повідомлення є фейками, десь перебільшеннями дитини, але звісно батькам слід подбати про безпеку своїх дітей і навчити їх правилам поведінки у подібних випадках, коли до тебе підходять незнайомці.

Чергове повідомлення про напад на дитину був поширений в одній із шкільних груп в мережі Вайбер. За словами жінки злочин стався на Гравітоні в будинку №273, невідомий намагався задушити її доньку у ліфті.

«Увага! Сьогодні на Гравітоні в буд. 273 збочинець за дитиною зайшов у ліфт і почав душити. Крики почула мама, яка з відкритими дверима чекала на дитину. Злочинець втік. Поліція розшукує. Бережіть своїх дітей», – написали у мережі.

У Нацполіції підтвердили звернення матері і зазначили, що перевіряють отриману інформацію і розшукують ймовірного злочинця.

«За повідомленням мами поліція відкрила кримінальне провадження. На даний час правоохоронці перевіряють отриману інформацію, переглядають відео з камер спостереження», – зазначили у відділі комунікації Нацполіції Чернівецької області.

Наразі, за інформацією поліції, з наявних записів камер спостереження дитина ще не впізнала нападника.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...