Разделы:

maydan

Місто

У Чернівцях обговорили побудову великого розважального центру з «Макдональдсом»

2139

15:47, 26 Апрель 2016

Компанія «Гранд Інвест», яка у Чернівцях володіє торговим центром»Майдан», пропонує збудувати на проспекті Незалежності величезний мультифункціональний житлово-торгівельно-розважальний комплекс загальною площею понад 70 тисяч квадратних метрів. maydan3Концепцію проекту презентував у міській раді представник компанії Володимир Руснак.maydan4До складу комплексу ми пропонуємо включити центр розваг для дорослих і дітей, багатозальний кінотеатр, зону кафе і ресторанів, гіпермаркет площею 8 тисяч квадратних метрів, — розповів В.Руснак. — Вже проведено попередні переговори з компаніями «Макдональдс» та іншими. Загалом у новому комплексі передбачається створення 1200 робочих місць.maydan2Нині ТЦ «Майдан» займає площу 1,4 гектара. Для нового комплексу ця ділянка є недостатньою і «Гранд Інвест» пропонує розширити ділянку забудови на 3,5 гектара, які нині перебувають у користуванні тролейбусного депо. Нагадаємо, тролейбусне депо переїхало на вулицю Комунальників, а ділянка на Проспекті передбачена на продаж.

Отож концепцією «Гранд Інвест» передбачено знесення «Майдану» і старих приміщень депо і будівництво мультифункціонального комплексу з відпочинковою зоною і трьома 9-поверховими житловими будинками. Термін реалізації проекту — до трьох років.

— Наразі йдеться лише про концепцію, було презентовано ідею, над якою ми спільно маємо працювати, — сказав на презентвації міський голова Олексій Каспрук. — Місто має розвиватися і мусить мати подібні об’єкти. Інвестор пропонує створити спільне підприємство з містом, у якому нашим внеском стане земельна ділянка і Чернівці надалі отримуватимуть частку прибутку. Тим більше, що інвестор уже давно працює у Чернівцях, виконує свої зобов’язання і запитань до них немає. Водночас ми працюємо максимально прозоро і зараз на обговорення виноситься лише ідея. Я пропоную створити робочу групу для обговорення з представників інвестора, депутатів і громадськості. В кожному разі рішення про укладання угоди з інвестором буде приймати міська рада. Якщо виникнуть інші пропозиції щодо земельної ділянки — ми готові їх обговорювати.

Очікуваний розмір інвестицій — 1,4 мільярда гривень.

Нагадаємо, нещодавно компанія «Гранд Інвест» відкрила у Чернівцях біля ТЦ «Майдан» спортивний клуб Sport Life.

 

Джерело

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...