Разделы:

велопробіг

Дозвілля

У Чернівцях презентують туристичні проекти «Вишиваний шлях» та «ЄвроВело»

664

15:35, 6 Июль 2016

На відвідувачів чекають розповіді про виклики, які довелося долати в дорозі, переваги та недоліки маршруту, мальовничі місця та теплі зустрічі

23 липня у Literatur Café Czernowitz (Центральна площа, 10) відбудеться презентація туристичних проектів «Вишиваний шлях» та «ЄвроВело».

Під час зустрічі усі присутні зможуть переглянути фотозвіт з першого велопробігу «Вишиваним Шляхом» та послухати розповідь про виклики, які довелося долати в дорозі, переваги та недоліки маршруту, мальовничі місця та теплі зустрічі.

«Вишиваний Шлях» – це соціальний проект для популяризації активного відпочинку та зеленого туризму для піших та вело-походів. Створений сайт та мобільний додаток має допомогти у розробці маршрутів та єднати їх в одну всеукраїнську мережу.

«ЄвроВело» — це проект керований Європейською федерацією велосипедистів (ECF) з національними та регіональними партнерами. «ЄвроВело» включає існуючі та плановані, національні та регіональні веломаршрути в одну європейську мережу, яка має сприяти популяризації велосипедного туризму.

Початок зустрічі о 18.00.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...